Přepravka plastová Euro, plná, šedá barva, 600 x 400 x 270 mm

Popis produktu
- modulový systém umožňuje snadnou stohovatelnost přepravek o různých rozměrech.
- plné stěny a úchopné držadla na čelních stranách.
- vyrobené z polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů.
- dodávané v šedé barvě.
- plné, hladké dno
Díky hladkému dnu jsou velmi dobře přizpůsobené pohybu na válečkových tratích a v gravitačních regálech. Modulový systém umožňuje snadnou stohovatelnost přepravek o různých rozměrech. Nosnost ve stohu je až 500 kg. Plné stěny a úchopné otvory na čelních stranách. Vyrobené z polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů. Dodávané v šedé barvě.
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| držadla | otevřené |
| hmotnost | 2,2 kg |
| objem | 56 l |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 270 mm |
| vnitřní délka | 570 mm |
| vnitřní šířka | 370 mm |
| vnitřní výška | 265 mm |






