Přepravka plastová Euro s víkem, plná, šedá barva, 400 x 300 x 335 mm
obj. číslo: 102341
330,00 Kč bez DPH
399,30 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 5 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 178
Popis produktu
Díky hladkému dnu jsou velmi dobře přizpůsobené pohybu na válečkových tratích a v gravitačních regálech. Modulový systém umožňuje snadnou stohovatelnost přepravek o různých rozměrech. Vyrobené z polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů. Dodávané v šedé barvě. Sklopná víka trvale upevněná na dvou pantech a s jednoduchým zaklapovacím zámkem.
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| držadla | zavřené |
| hmotnost | 2 kg |
| objem | 30 l |
| vnější délka | 400 mm |
| vnější šířka | 300 mm |
| vnější výška | 335 mm |
| vnitřní délka | 370 mm |
| vnitřní šířka | 270 mm |
| vnitřní výška | 297 mm |




