Přepravka plastová Euro s víkem, plná, šedá barva, 600 x 400 x 90 mm
obj. číslo: 102347
570,00 Kč bez DPH
689,70 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 56 ks
Popis produktu
Díky hladkému dnu jsou velmi dobře přizpůsobené pohybu na válečkových tratích a v gravitačních regálech. Modulový systém umožňuje snadnou stohovatelnost přepravek o různých rozměrech. Vyrobené z polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů. Dodávané v šedé barvě. Sklopná víka trvale upevněná na dvou pantech a s jednoduchým zaklapovacím zámkem.
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| držadla | zavřené |
| objem | 15 l |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 90 mm |
| vnitřní délka | 570 mm |
| vnitřní šířka | 370 mm |




