Přepravka plastová Euro děrovaná, šedá barva, 600 x 400 x 220 mm

Popis produktu
Mřížkové dno a stěny umožňují nenucenou cirkulaci vzduchu nebo odtok nežádoucích tekutin, navíc ve stohu je ihned vidět naplnění přepravky. Modulový systém umožňuje snadnou stohovatelnost přepravek o různých rozměrech. Vyrobené z polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů. Jsou hygienicky nezávadné a snadné k čištění. Dodávané v šedé barvě.
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| držadla | otevřené |
| hmotnost | 1,57 kg |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 220 mm |
| vnitřní délka | 570 mm |
| vnitřní šířka | 370 mm |
| vnitřní výška | 205 mm |




