Přepravka plastová Euro skladací, šedá barva, 600 x 400 x 320 mm

Popis produktu
- stohovatelné
- prázdné – snížení objemu až o 82%
- rychlé složení a rozložení
Plnostěnné skládací přepravky nacházejí široké použití v logistice. Po složení ušetří až 82% objemu tzn. ušetři náklady na skladování a přepravu prázdných obalů. Vyrobené z lehkého a zároveň velmi robustního polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů.
Rám a dno: antracitová šedá RAL7016, stěny: stříbrnošedá RAL7001, ovládací rukojeť: červená RAL3020
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| hmotnost | 3,1 kg |
| objem | 67 l |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 320 mm |
| vnitřní délka | 567 mm |
| vnitřní šířka | 367 mm |
| vnitřní výška | 312 mm |
| výška ve složeném stavu | 80 mm |








