Přepravník z polyetylenu, plné stěny, barva šedá, 1200 x 1000 x 1000 mm, na nohách

Popis produktu
- ISO a EURO rozměry
- stohovatelné
- přepravníky jsou určené pro uskladnění a přepravu balených a volně ložených produktů
- vhodné pro styk s potravinami, ale nejsou vhodné pro skladovaní tekutin
- optimalizované rozměry umožňují maximální využití ložného prostoru přepravních prostředků a skladových prostor
- přepravníky jsou vyrobené z vysokotlakého polyetylenu HD-PE, odolného nárazům a atmosférickým podmínkám
Přepravníky dodáváme v provedení na čtyřech nohách, na ližinách pro použití v paletových regálech nebo pojízdné na čtyřech otočných kladkách (pr. 100 mm).
Přepravníky bez koleček lze i s víkem stohovat. Standardně v barvě šedé.
- stěny a dno přepravníků jsou plné
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| podstavec | na nohách |
| provedení | plné stěny a dno |
| hmotnost | 42 kg |
| nosnost | 350 kg |
| stohovací nosnost | 3750 kg |
| objem | 900 l |
| vnější délka | 1200 mm |
| vnější šířka | 1000 mm |
| vnější výška | 1000 mm |
| vnitřní délka | 1110 mm |
| vnitřní šířka | 910 mm |
| vnitřní výška | 820 mm |




