Lehká plastová paleta 1200 x 1000 mm, černá, na ližinách

Popis produktu
- vyrobené z kvalitního polyethylenového regranulátu (HD-PE-R), černé barvy
- na krajích s lemem proti nežádoucímu posunutí zboží na paletě
- prázdné palety na nohách pro úsporu místa lze zasunout do sebe
- dodáváme v provedení na nohách nebo na ližinách
- malá hmotnost
- bezpečnostní lem 7 mm
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | HD-PE-R polyethylenový regranulát, PE s vysokou hustotou |
| povrch | děrovaný |
| provedení | na ližinách |
| hmotnost | 8,52 kg |
| nosnost dynamická | 400 kg |
| nosnost statická | 1000 kg |
| nosnost v regálu | 0 kg |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 1000 mm |
| výška | 162 mm |








