Dílenský vozík VARIOfit, boční madlo, pracovní plocha 1125 x 630 mm s rámem, 4 zásuvky, 1 skříňka


Popis produktu
- nosný rám svařený z ocelových profilů a trubek, lakovaných práškovou barvou
- deska horní pracovní plochy z překližky s bukovým dekorem a třístranným dřevěným rámem, okraj 80 mm
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky, obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Vybavení vozíku:
1x plechová zásuvková skříňka s centrálním zámkem
- zásuvky na kuličkových 80%-ních výsuvech o nosnosti 25 kg
- 3x zásuvka s vnitřními rozměry (š×h×v) 390×535×95 a 1x zásuvka 390×535×155 mm
1x plechová skříňka s dvířky a dvěma policemi
- vnitřní rozměry skříňky (š×h×v) 470×575×575 mm
- nosnost police ve skříňce 30 kg
- dvířka s cylindrickým zámkem
Parametry
| barva | modrá RAL5010 / dekor desky buk ![]() |
| materiál obruče | šedá guma |
| pracovní plocha | 1125 x 630 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 600 |
| nosnost | 400 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet skříněk | 1 ks |
| počet zásuvek | 4 ks |
| délka | 1220 mm |
| průměr kola | 160 mm |
| šířka | 640 mm |
| výška celkem | 955 mm |
bez DPH












