Potravinářská plastová přepravka E-2, plná, z polyetylenu, 600 x 400 x 200 mm, barva červená

Popis produktu
Standardní přepravky používané masným průmyslem. Přepravky jsou vyrobené z hygienicky nezávadného polyetylenu HDPE, teplotně odolného v rozmezí -30°C do +60°C. Dodáváme v barvě červené RAL2002.
Parametry
| barva | červená ![]() |
| držadla | otevřené |
| konstrukční materiál | polyetylén |
| hmotnost | 2 kg |
| nosnost | 40 kg |
| stohovací nosnost | 500 kg |
| objem | 40 l |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 200 mm |




