Stůl kancelářský ve tvaru 'L', podnoží kulaté, lesklé, barva javor, levé š: 1800 x 1600 mm


Popis produktu
Pracovní deska tl. 25 mm z kvalitní dřevotřísky s dvojitým melaminovým potahem. Desky jsou ohraněny plastovými páskami, které je chrání proti mechanickému i dynamickému poškození.
Podnoží sloupové (4 nohy) s kulatým profilem průměru 50 mm.
Plánování zdarma – naši vyškolení pracovníci Vám na přání zhotoví návrh nové kanceláře. Jediné, co od Vás budeme potřebovat je přesný nákres (půdorys prostoru vč. dveřních a okenních otvorů) a vzájemná konzultace projektu.
Parametry
| barva | javor ![]() |
| barva konstrukce | lesklý chrom ![]() |
| tvar | "L", levý |
| hloubka | 800 mm |
| hloubka kratší strany | 600 mm |
| šířka | 1800 mm |
| šířka kratší strany | 1600 mm |
| výška | 740 mm |





















