Pojízdný stohovací box Corlette STANDARD, d x h x v: 2000 x 1150 x 1800 mm

Popis produktu
- určené především pro vnitropodnikovou dopravu a skladování
- trojnásobně stohovatelné
Skládací nosná konstrukce z 1“-vých ocelových trubek. Sklopný rám dna z hranatého ocelového profilu o vysoké nosnosti a hladké dřevotřískové desky. Boční stěny ve tvaru láhve s drátěnou mřížkou, velikost ok 530x260 mm.
Ocelová konstrukce lakovaná v modré barvě RAL5012. Čtyři otočná kolečka z toho jedno s aretací.
Vložením složených boxu do sebe je možné ušetřit až 75% prostoru nutného pro skladování prázdných boxů.
- skládací
- speciálně tvarované boční rámy pro stohování
- vertikální ploché tyče na zadní stěně
- příprava pro upevnění oje
- stohovací drápy
- spojovací/tažný závěs
- 16 mm dřevotřísková deska
- polypropylenová otočná kolečka 100 mm
- 1 kolečko s aretací směru jízdy
- ložná plocha d×h: 1910×1100 mm
- plnící výška: 1610 mm
Parametry
| velikost ok | 530 x 260 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 2200 x 1100 |
| hmotnost | 86 kg |
| nosnost | 600 kg |
| stohovací nosnost | 600 kg |
| zatížení podlahy | 600 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| stohovatelnost | 3 ks |
| podjižděcí výška | 150 mm |
| vnější délka | 2000 mm |
| vnější hloubka | 1150 mm |
| vnější výška | 1800 mm |
| výška plošiny | 190 mm |
Video
bez DPH



















