Pojízdný stohovací box Corlette UNIVERSAL, d x h x v: 2000 x 1150 x 1850 mm

Popis produktu
- určené především pro přepravu zboží na kamionech
- trojnásobně stohovatelné
Skládací nosná konstrukce z 1“-vých ocelových trubek. Sklopný rám dna z hranatého ocelového profilu o vysoké nosnosti a hladké dřevotřískové desky.
Stěny z drátěnou mřížkou s velkými anebo malými oky. Na čelních stěnách nosné vodorovné trubky, vždy ve výšce 480 a 990 mm. Ocelová konstrukce lakovaná v modré barvě RAL5012. Čtyři otočné kolečka z toho jedno s aretací.
Zasunutím složených boxů do sebe je možné ušetřit až 75% prostoru nutného pro skladování prázdných boxů.
- skládací
- vhodné pro kamiony, zarovnaný spodní rám
- speciálně tvarované boční rámy pro stohování
- příprava pro upevnění oje
- spojovací/tažný závěs
- U profil s integrovanými stohovacími čelistmi
- 16 mm dřevotřísková deska
- automatický zámek podlahy
- polyamidové otočné kolečka o průměru 125 mm
- 1 kolečko s aretací směru jízdy
- ložná plocha d×h: 1920×1100 mm
- plnící výška: 1615 mm
Parametry
| velikost ok | 500 x 260 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 2200 x 1100 |
| hmotnost | 114 kg |
| nosnost | 800 kg |
| stohovací nosnost | 1000 kg |
| zatížení podlahy | 800 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| stohovatelnost | 3 ks |
| podjižděcí výška | 170 mm |
| vnější délka | 2000 mm |
| vnější hloubka | 1150 mm |
| vnější výška | 1850 mm |
| výška plošiny | 250 mm |





















