Dvoudveřová skládaná šatní skříň 2 x 300 mm, korpus šedý RAL7035, dveře zelené RAL6011, cylindrický zámek


Popis produktu
- celá konstrukce je vyrobená z ocelového plechu a povrchově upravena práškovým lakem
- dodáváno zabalené v kartonu v demontovaném stavu ke snadné montáži svépomocí bez použití šroubových spojů (dle přiloženého návodu)
- skříň má dva samostatně uzamykatelné oddíly o šířce 300 mm
- každý oddíl je vybaven horní poličkou a tyčí na ramínka s háčkem
- dveře mají v horní a dolní části větrací mřížky pro účinné větrání oděvů a rámeček pro jmenovku
- dveře jsou jednobodově zavírané zámkem s cylindrickou vložkou (2 klíče)
Parametry
| barva dveří | zelená RAL6011 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek ve sloupci | 1 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 1800 mm |









