Svařovaná šatní skříň 3 x 300 mm, barva dveří modrá RAL5012, standardní větrací žaluzie, na nohách


Popis produktu
Konstrukce svařovaná z kvalitního ocelového ohraněného plechu.
Dveře jsou ve své centrální části vybaveny výztuhou, která zvyšuje jejich odolnost proti vylomení. Rámeček na štítek o velikosti 80 × 35 mm. Dveře jsou zavěšeny na vnější panty umožňující otevření o 180°. Standardně jsou na dveřích větrací žaluzie ve spodní a horní části. Jednobodové uzamykání bezpečnostním cylindrickým zámkem, standardně se dvěma klíči.
Povrchová úprava práškovým lakem, v kombinaci světle šedý korpus RAL7035 a různobarevná dvířka. Povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný.
Vnitřní vybavení každé buňky – odkládací polička, tyč na ramínka a 3 plastové posuvné háčky.
Skříň je na nožičkách o výšce 120 mm.
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | na nohách |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek ve sloupci | 1 ks |
| počet sloupců | 3 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 900 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 1850 mm |










