Svařovaná šatní skříň, dělená, 2 x 2 schránky, šířka 600 mm, barva dveří šedá RAL7035, standardní větrací žaluzie


Popis produktu
Svařovaná konstrukce z kvalitního ocelového ohraněného plechu se soklem o výšce 120 mm.
Povrchová úprava práškovým lakem, barva světle šedá RAL7035 a různobarevná dvířka. Povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný.
Dveře jsou ve své centrální části vybaveny výztuhou, která zvyšuje jejich odolnost proti vylomení. Rámeček na štítek o velikosti 80 × 35 mm. Dveře jsou zavěšeny na vnější panty umožňující otevření o 180°. Perforace dveří – větrací žaluzie ve spodní i horní části. Jednobodové uzamykání bezpečnostním cylindrickým zámkem, standardně se dvěma klíči.
Vnitřní vybavení – každá schránka je vybavena tyčí na ramínka a třemi plastovými háčky.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 120 mm |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek | 4 ks |
| počet schránek ve sloupci | 2 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 600 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 1850 mm |







