Svařovaná šatní skříň se schránkami, 3 x 5 schránek, šířka 900 mm, barva dveří modrá RAL5012


Popis produktu
Svařovaná konstrukce z kvalitního ocelového ohraněného plechu se soklem o výšce 120 mm.
Povrchová úprava práškovým lakem, barva světle šedá RAL7035 a různobarevná dvířka. Povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný.
Vnitřní prostor každé schránky je hladký bez dalšího dodatečného vybavení. Hladké stěny se snadno udržují v čistotě.
Dveře jednotlivých schránek jsou zavěšeny na vnitřních čepech umožňující otevření každého křídla o 110°. Vzhled skříně tak zůstává hladký, nerušený. Rámeček na štítek o rozměrech 80 × 35 mm.
Jednobodové uzamykání bezpečnostním cylindrickým zámkem, standardně se dvěma klíči.
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 120 mm |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek | 15 ks |
| počet schránek ve sloupci | 5 ks |
| počet sloupců | 3 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 900 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 1850 mm |





