Svařovaná šatní skříň úzká, 2 x 250 mm, barva dveří modrá RAL5012, na nohách


Popis produktu
Svařovaná konstrukce z kvalitního ocelového ohraněného plechu. Povrchová úprava práškovým lakem, korpus vždy světle šedý RAL7035 a dvířka různobarevná. Povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný.
Dveře jsou ve své centrální části vybaveny výztuhou, která zvyšuje jejich odolnost proti vylomení. Rámeček na štítek o velikosti 80 × 35 mm. Dveře jsou zavěšeny na vnitřní skryté čepy umožňující otevření o cca. 110°. Větrací žaluzie ve spodní a horní části.
Uzamykání bezpečnostním cylindrickým zámkem s jednoduchou závorou, standardně se dvěma klíči.
Vnitřní vybavení každé buňky – odkládací polička, tyč na ramínka a 3 plastové posuvné háčky.
Skříň je na nožičkách o výšce 120 mm.
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | na nohách |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek ve sloupci | 1 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 500 mm |
| šířka oddílu | 250 mm |
| výška | 1850 mm |





