Kovová skříň s dvoukřídlými dveřmi, v x š x h: 1990 x 1200 x 435 mm, barva korpusu modrá RAL5010 / dveří modrá RAL5010


Popis produktu
- svařovaná ocelová konstrukce, plech tl. 0,6 – 0,8 mm
- povrch hladký, lakovaný kvalitním práškovým lakem
- dveře křídlové, osazené na vnitřních pantech, úhel otevření min. 180°
- rozvorový zámek s cylindrickou vložkou
- police o nosnosti 40 kg jsou výškově přestavitelné v rastru cca. 25 mm
Náš tip: Skříně lze vybavit výsuvnými policemi, šuplíky, závěsnými rámy.
Prosíme kontaktujte naše prodejní oddělení a připravíme pro Vás individuální nabídku nebo si skříň sestavte sami (viz. příslušeství).
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5010 ![]() |
| barva korpusu | modrá RAL5010 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové |
| hmotnost | 71 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 40 kg |
| počet polic | 4 ks |
| hloubka | 435 mm |
| šířka | 1200 mm |
| výška | 1990 mm |










