Kovová kartotéka na CD, DVD, 3 zásuvky, v x š x h: 630 x 505 x 565 mm, barva šedá RAL7035 / šedá RAL7035


Popis produktu
- klasická kartotéková konstrukce se zásuvkami na dvojitých a 100% teleskopických výsuvech s ochranou proti vypadnutí
- centrální zámek a blokáda proti samovolnému otevření více zásuvek najednou
- zásuvky jsou vybavené vyjímatelnými rámečky pro CD, každá pro 66 kusů CD
vnitřní rozměr zásuvky (v × h): 155 × 505 mm
počet uložených médií: 3 řady × 22 × 3 zásuvky = 198 CD/DVD
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | CD, DVD |
| nosnost zásuvky | 50 kg |
| počet řad v zásuvce | 3 ks |
| počet zásuvek | 3 ks |
| hloubka | 565 mm |
| šířka | 505 mm |
| výška | 630 mm |













