Kartotéková skříň na dokumenty formátu A5, 20 zásuvek + žaluziová skříňka, v x š x h: 1350 x 1122 x 590 mm, barva šedá RAL7035


Popis produktu
- ocelová svařovaná konstrukce v barvě světlé šedé RAL7035
- v horní časti osazena 20-ti zásuvkami formátu A5 příčně, vnitřní hloubka zásuvek 530 mm
- zásuvky na teleskopických kuličkových 100%-ních výsuvech o nosnosti 40 kg
- zásuvky jsou uzpůsobené pro použití příčných dělicích plechů (2 ks pro zásuvku v základním vybavení)
- centrální zámek pro všechny zásuvky
- skříň má ve spodní části úložný prostor (výška 350 mm) se žaluziovými dveřmi pro ukládání rozměrnějších předmětů a dokumentů
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | A5 |
| nosnost zásuvky | 40 kg |
| počet řad v zásuvce | 1 ks |
| počet zásuvek | 20 ks |
| hloubka | 590 mm |
| šířka | 1122 mm |
| výška | 1350 mm |








