Kartotéka na závěsné pořadače A4 a Folio, 3 jednořadové zásuvky, v x š x h: 1018 x 475 x 620 mm, barva hnědá RAL8017 / béžová RAL1015


Popis produktu
- pro závěsné pořadače formátu A4, Folio nebo volně ložené dokumenty
- konstrukce svařovaná z ocelového plechu a práškově lakovaná
- zásuvky na teleskopickém kuličkovém vedení se 100% výsuvem a o nosnosti 30 kg
- zásuvky mají centrální zámek a blokádu proti samovolnému otevření více zásuvek najednou
- pořadače jsou zavěšené na jedné podélné hraně zásuvky a přídavné přestavitelné kovové liště, která uzmožňuje používat i větší formát Folio/Foolscape (216 x 343 mm)
- volně ložené dokumenty by neměly překročit vnitřní rozměry zásuvek (v × š × h): 285 × 385 × 480 mm
Parametry
| barva | hnědá RAL8017 / béžová RAL1015 ![]() |
| formát | A4, Folio |
| nosnost zásuvky | 30 kg |
| počet řad v zásuvce | 1 ks |
| počet zásuvek | 3 ks |
| hloubka | 620 mm |
| šířka | 475 mm |
| výška | 1018 mm |












