Sestava kartoték na dokumenty formátu A6, 12 zásuvek, v x š x h: 1250 x 438 x 600 mm, barva šedá RAL7035 / zelená RAL6024


Popis produktu
- ocelová svařovaná konstrukce na soklu, s horní deskou z lamina
- zásuvky na plných kuličkových výsuvech s centrálním zámkem
- každá zásuvka vybavena dvěma kovovými, přestavitelnými přepážkami
Vnitřní rozměr zásuvky (v x š x h): 163 x 125 x 430 mm
Parametry
| barva | šedá RAL7035 / zelená RAL6024 ![]() |
| formát | A6 |
| nosnost zásuvky | 15 kg |
| počet řad v zásuvce | 1 ks |
| počet zásuvek | 12 ks |
| hloubka | 600 mm |
| šířka | 438 mm |
| výška | 1250 mm |











