Malá kartotéka na dokumenty formátu A5, 2 jednořadové zásuvky, v x š x h: 217 x 560 x 600 mm, barva šedá RAL7035 / šedá RAL7035


Popis produktu
- kartotéky jsou dvouzásuvkové s centrálním zámkem
- zásuvky jsou vedeny na teleskopických 100% výsuvech o nosnosti 15 kg
- v každé zásuvce dvě přestavitelné příčky
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | A5 |
| nosnost zásuvky | 15 kg |
| počet řad v zásuvce | 1 ks |
| počet zásuvek | 2 ks |
| hloubka | 600 mm |
| šířka | 560 mm |
| výška | 217 mm |








