Sestava kartoték na dokumenty formátu A5, 10 zásuvek, v x š x h: 1250 x 560 x 600 mm, barva šedá RAL7035 / modrá RAL5012


Popis produktu
- ocelová svařovaná konstrukce na soklu, s horní deskou z lamina
- zásuvky na plných kuličkových výsuvech s centrálním zámkem
- každá zásuvka vybavena dvěma kovovými, přestavitelnými přepážkami
Vnitřní rozměr zásuvky (v x š x h): 224 x 175 x 430 mm
Parametry
| barva | šedá RAL7035 / modrá RAL5012 ![]() |
| formát | A5 |
| nosnost zásuvky | 15 kg |
| počet řad v zásuvce | 1 ks |
| počet zásuvek | 10 ks |
| hloubka | 600 mm |
| šířka | 560 mm |
| výška | 1250 mm |











