Skříň na dokumenty se zvýšenou protipožární ochranou, v x š x h: 1950 x 1260 x 550 mm, barva šedá RAL7035


Popis produktu
Konstrukci tělesa tvoří zdvojené stěny a dveře svařené z plechu o tloušťce 1,0 mm a vyplněné nehořlavou minerální vlnou.
Dveře jsou zavírané pěti čepy do třech stran, které jsou ovládané trezorovým bezpečnostním zámkem třídy A dle VDMA. Drážka mezi dveřmi a tělesem je utěsněná speciální nehořlavou páskou. Vnitřní police o nosnosti 80 kg jsou přestavitelné. Celá konstrukce je lakována kvalitním práškovým lakem. Skříň lze objednat za příplatek s vnitřní zamykatelnou schránkou.
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | dvoukřídlé |
| hmotnost | 252 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet polic | 4 ks |
| hloubka | 550 mm |
| šířka | 1260 mm |
| vnitřní hloubka | 458 mm |
| vnitřní šířka | 1150 mm |
| vnitřní výška | 1787 mm |
| výška | 1950 mm |








