Kovová kartotéka na CD, DVD, 7 zásuvek, v x š x h: 1285 x 505 x 565 mm, barva černá RAL9005 / černá RAL9005


Popis produktu
- klasická kartotéková konstrukce se zásuvkami na dvojitých a 100% teleskopických výsuvech s ochranou proti vypadnutí
- centrální zámek a blokáda proti samovolnému otevření více zásuvek najednou
- zásuvky jsou vybavené vyjímatelnými rámečky pro CD, každá pro 66 kusů CD
vnitřní rozměr zásuvky (v × h): 155 × 505 mm
počet uložených médií: 3 řady × 22 × 7 zásuvek = 462 CD/DVD
Parametry
| barva | černá RAL9005 ![]() |
| formát | CD, DVD |
| nosnost zásuvky | 50 kg |
| počet řad v zásuvce | 3 ks |
| počet zásuvek | 7 ks |
| hloubka | 565 mm |
| šířka | 505 mm |
| výška | 1250 mm |













