Nerezová šatní skříň, 2 x 300 mm, s nožičkami, tříbodový zámek


Popis produktu
- pro hygienické provozy
Skříň svařená z ušlechtilé nereznoucí oceli. Vnitřní vybavení – odkládací polička a plastová tyč na ramínka se 3 háčky.
Standardně s tříbodovým zámkem s cylindrickou vložkou.
Parametry
| barva dveří | nerezový plech ![]() |
| barva korpusu | nerezový plech ![]() |
| materiál | nerezová ocel |
| podstavec | na nohách |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek ve sloupci | 1 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 490 mm |
| šířka celkem | 600 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 1940 mm |
bez DPH








