Kartotéka na závěsné pořadače A4, 3 dvouřadové zásuvky, v x š x h: 1000 x 775 x 630 mm, barva šedá RAL7035


Popis produktu
Těleso svařené z plechu o tloušťce 0,8 – 1,5 mm, spodní věnec z pozinkovaného plechu. Čela zásuvek z plechu 1,0 mm a vnitřek 0,6 mm.
Zásuvky o nosnosti 50 kg na teleskopickém kuličkovém vedení s plným výsuvem. Plné dno umožňuje ukládat i volně ložené dokumenty. Zásuvky je možné osadit příčnými dělicími plechy (viz. příslušenství).
Centrální zámek a blokáda proti samovolnému otevření vice zásuvek najednou.
Rádi pro Vás připravíme nabídku kartoték na dokumenty jiných rozměrů nebo v jiném barevném provedení. Prosím, kontaktujte naše prodejní oddělení.
Vnitřní rozměr zásuvky (v x š x h): 280 x 690 x 585 mm.
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | A4 |
| nosnost zásuvky | 50 kg |
| počet řad v zásuvce | 2 ks |
| počet zásuvek | 3 ks |
| hloubka | 630 mm |
| šířka | 775 mm |
| výška | 1000 mm |









