Podstavná skříňka pro dílenský stůl, 1 dveře, 2 police, barva šedá RAL7035/ modrá RAL5012


Popis produktu
Skříňky jsou konstruovány jako tuhé svařence z ocelového plechu tl. 1,0 mm, max. nosnost korpusu je 300 kg.
Zásuvky jsou vedeny masivními ložiskovými 80% výsuvy, s nosností 80 kg. Vnitřní prostor zásuvek je připraven pro instalaci plechových dělících prvků.
Uzamykání je řešeno cylindrickými zámky s centrálním uzamykacím mechanismem. Uzávěr je vybaven systémem blokace proti vysunutí více zásuvek.
U skříní vybavených křídlovými dveřmi i zásuvkami jsou instalovány párové zámky umožňující odemčení zásuvek i dveří jedním klíčem. U kontejnerů s dveřmi je na jejich vnitřní straně perforace pro uchycení držáků nářadí Q-SYSTÉM.
Stejná výška skříňky i nohy umožňuje jejich vzájemnou náhradu případně kombinaci. Podstavnou skříň je možné využít i jako samostatně stojící skříňku na nářadí.
Vybavení:1 x skříňka, 2 x police
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnost korpusu | 300 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 60 kg |
| počet polic | 2 ks |
| počet zásuvek | 0 ks |
| hloubka | 700 mm |
| šířka | 500 mm |
| výška | 810 mm |













