Podvěsná skříňka pro dílenský stůl, 1 x zásuvka, barva šedá RAL7035/ modrá RAL5012


Popis produktu
Skříňky jsou konstruovány jako tuhé svařence z ocelového plechu tl. 1,0 mm, max. nosnost korpusu je 300 kg.
Zásuvky jsou vedeny masivními ložiskovými 80% výsuvy, s nosností 80 kg. Vnitřní prostor zásuvek je připraven pro instalaci plechových dělících prvků.
Uzamykání je řešeno cylindrickými zámky s centrálním uzamykacím mechanismem. Uzávěr je vybaven systémem blokace proti vysunutí více zásuvek.
Konstrukce je uzpůsobena k podvěšení (přišroubování) pod pracovní desku (šrouby jsou součástí dodávky), ale může najit i jiné samostatné uplatnění.
Vybavení:1 x zásuvka 120 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnost korpusu | 200 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet zásuvek | 1 ks |
| hloubka | 700 mm |
| šířka | 500 mm |
| výška | 212 mm |











