Stolní nástavbová skříňka, v x š x h: 1100 x 1000 x 200 mm, barva šedá RAL7035 / modrá RAL5012


Popis produktu
- nástavbové skříňky je možno umístit na dílenské stoly
- vnitřní strana dveří a zadní stěna jsou vybaveny systémem perforací pro držáky nářadí Q-SYSTÉM
- uvnitř uzamykatelné části je umístěna jedna police přestavitelná po 25 mm
Standardní barevné provedení: těleso v barvě světle šedé RAL7035 a dvířka v barvě modré RAL5012
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | dvoukřídlé |
| nosnost korpusu | 200 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 20 kg |
| počet polic | 1 ks |
| hloubka | 200 mm |
| šířka | 1000 mm |
| výška | 1100 mm |
Dokumenty
bez DPH
















