Kancelářská skříň - dvoukřídlé prosklené dveře, nástavec v x š x h: 1070 x 800 x 445 mm, barva ořech


Popis produktu
Korpus skříně je vyroben z vysoce kvalitní dřevotřísky tl. 25/18 mm s dvojitým melaminovým potahem.
Zadní stěna z desky HDF tl. 2,5 mm s dvojitě lakovaným povrchem stejného dekoru jako korpus skříně.
Prosklené dveře jsou osazeny 6 mm silným tvrzeným transparentním sklem.
Parametry
| konstrukce dveří | dvoukřídlé, prosklenné |
| provedení | nástavba, bez soklu |
| tvar | nástavec, bez soklu |
| počet polic | 2 ks |
| hloubka | 445 mm |
| šířka | 800 mm |
| výška | 1070 mm |
| výška celkem | 1070 mm |












