Kartotéka na dokumenty formátu A5-podélně, 5 zásuvek á 2 řady, v x š x h: 1285 x 545 x 630 mm, barva modrá RAL5010


Popis produktu
Těleso svařené z plechu o tloušťce 0,8 – 1,5 mm, spodní věnec z pozinkovaného plechu. Čela zásuvek z plechu 1,0 mm a vnitřek 0,6 mm.
Zásuvky o nosnosti 50 kg na teleskopickém kuličkovém vedení s plným výsuvem. Plné dno umožňuje ukládat i volně ložené dokumenty. Zásuvky je možné osadit příčnými dělicími plechy (viz. příslušenství).
Centrální zámek a blokáda proti samovolnému otevření vice zásuvek najednou.
Rádi pro Vás připravíme nabídku kartoték na dokumenty jiných rozměrů nebo v jiném barevném provedení. Prosím, kontaktujte naše prodejní oddělení.
Vnitřní rozměr zásuvky (v x š x h): 187 (223) x 460 x 585 mm.
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| formát | A5 |
| nosnost zásuvky | 50 kg |
| počet řad v zásuvce | 2 ks |
| počet zásuvek | 5 ks |
| hloubka | 630 mm |
| šířka | 545 mm |
| výška | 1285 mm |









