Zásuvková dílenská skříňka, 1 x skříňka, 3 x zásuvka, v x š x h: 1030 x 500 x 700 mm, barva šedá RAL7035/ modrá RAL5012


Popis produktu
Zásuvkové dílenské skříně slouží k uložení nástrojů, nářadí příp. materiálu přímo na pracovištích.
- z ocelového plechu 1 mm
- nosnost zásuvek 80 kg
Skříně jsou konstruovány jako tuhé svařence z ocelového plechu tl. 1,0 mm. Korpus je v horní části vybaven rámečkem bránícím pádu drobných předmětů s gumovou výplní na horní odkládací ploše. Zásuvky jsou vedeny masivními ložiskovými 80% výsuvy. Vnitřní prostor zásuvek je připraven pro instalaci dělících prvků (viz Příslušenství).
Uzamykání je řešeno cylindrickými zámky s centrálním uzamykacím mechanismem. Uzávěr je vybaven systémem blokace proti vysunutí více zásuvek.
U skříní vybavených křídlovými dveřmi i zásuvkami jsou instalovány párové zámky umožňující odemčení zásuvek i dveří jedním klíčem. Vnitřní strana dveří je opatřena perforací umožňující uchycení držáků nástrojů a nářadí Q-SYSTEM.
Standardní barevné provedení: korpusy a konstrukce v barvě světle šedé RAL7035, čela zásuvek a dvířka v barvě modré RAL5012.
Vybavení:1 x skříňka 575 mm, 2 x police
1 x zásuvka 60 mm
2 x zásuvka 90 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnost korpusu | 300 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet skříněk | 1 ks |
| počet zásuvek | 3 ks |
| hloubka | 700 mm |
| šířka | 500 mm |
| výška | 1030 mm |
bez DPH




















