Kovová policová skříň s registraturou, 3 zásuvky + skříňka 1064 mm, barva modrá RAL5010


Popis produktu
- ověřená konstrukce skříňového tělesa svařeného z ocelového plechu o tloušťce 1,0 mm
- dveře se zavírají klasickým skříňovým rozvorovým zámkem
- zásuvky na kuličkových stoprocentních výsuvech, mají centrální cylindrický zámek a rámečky pro popisné štítky
- horní část, výška 1064 mm, se 2 přestavitelnými policemi, které rozdělí prostor na tři stejně velké části pro ukládání šanonů A4 na výšku
- v dolní části jedna nízká zásuvka (výška 218 mm) a dvě zásuvky pro závěsné kapsy A4
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| formát | A4 |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 60 kg |
| nosnost zásuvky | 40 kg |
| počet řad v zásuvce | 1 ks |
| počet zásuvek | 3 ks |
| hloubka | 435 mm |
| šířka | 1000 mm |
| výška | 1990 mm |









