Zásuvková skříň na výkresy, 5 zásuvek, formát A1, barva bílá RAL9010


Popis produktu
Výkresové skříně pro vodorovné ukládání velkoformátových výkresů a dokumentů.
- svařovaná ocelová konstrukce lakovaná práškovou barvou
- skříně jsou vybaveny centrálním zámkem
- zásuvky na teleskopických kuličkových pojezdech s výsuvem 600 mm tzn. 94% u zásuvek formátu A1 nebo 68% u formátu A0
- jednotná světlá výška 47 mm a nosnost zásuvky 40 kg
- průběžný sklopný oblouk na přední vnitřní straně zásuvek zamezí poškození výkresů a dokumentace při otevírání/zavírání zásuvek
Skříně nelze stohovat na sebe, ale je možné je postavit na skříň v zesíleném provedení stejného formátu.
Za příplatek je možné skříň dovybavit soklem, viz. Příslušenství.
Parametry
| barva | bílá RAL9010 ![]() |
| formát | A1 |
| hmotnost | 73 kg |
| počet zásuvek | 5 ks |
| hloubka | 670 mm |
| hloubka zásuvky | 636 mm |
| šířka | 970 mm |
| šířka zásuvky | 894 mm |
| výška | 420 mm |
















