Kovová skříň s posuvnými dveřmi, v x š x h: 1990 x 1200 x 435 mm, barva červená RAL3020 / červená RAL3020


Popis produktu
Robustní svařovaná konstrukce z ocelového plechu o tloušťce 1,0 mm
- celá konstrukce lakovaná kvalitním práškovým lakem
- užitná hloubka je o 100 mm menší od vnější hloubky skříně
Dveře uložené na kuličkových ložiskách
- gumové dorazy zaručují lehký a tichý chod
- mají chromovanou úchytku a cylindrický zámek vč. 2 klíčů
Police o nosnosti 60 kg jsou libovolně přestavitelné v rastru 25 mm
- přizpůsobené pro závěsné pořadače
Parametry
| barva dveří | červená RAL3020 ![]() |
| barva korpusu | červená RAL3020 ![]() |
| konstrukce dveří | posuvné |
| hmotnost | 112 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 60 kg |
| počet polic | 4 ks |
| hloubka | 435 mm |
| šířka | 1200 mm |
| výška | 1990 mm |













