Příruční dílenská skříňka, v x š h: 1000 x 450 x 400 mm, 1 x zásuvka, 3 x police, barva šedá RAL7035/ šedá RAL7035


Popis produktu
- lehká plechová svařovaná konstrukce lakovaná práškovým lakem
- uzavíratelná cylindrickým zámkem, standardně dva klíče
Skříňka je vybavená jednou volně loženou zásuvkou a třemi policemi bez možnosti výškové přestavitelnosti.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 20 kg |
| počet polic | 3 ks |
| počet zásuvek | 1 ks |
| hloubka | 400 mm |
| šířka | 450 mm |
| výška | 1000 mm |







