Kovová skříň s posuvnými dveřmi, v x š x h: 1040 x 1400 x 435 mm, barva modrá RAL5012 / modrá RAL5012


Popis produktu
Robustní svařovaná konstrukce z ocelového plechu o tloušťce 1,0 mm
- celá konstrukce lakovaná kvalitním práškovým lakem
- užitná hloubka je o 100 mm menší od vnější hloubky skříně
Dveře uložené na kuličkových ložiskách
- gumové dorazy zaručují lehký a tichý chod
- mají chromovanou úchytku a cylindrický zámek vč. 2 klíčů
Police o nosnosti 60 kg jsou libovolně přestavitelné v rastru 25 mm
- přizpůsobené pro závěsné pořadače
- skříň je uprostřed rozdělená dělící stěnou
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| konstrukce dveří | posuvné |
| hmotnost | 72,5 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 60 kg |
| počet polic | 2 ks |
| hloubka | 435 mm |
| šířka | 1400 mm |
| výška | 1040 mm |











