Příruční dílenská skříňka, v x š h: 1030 x 500 x 500 mm, 3 x police, barva šedá RAL7035/ modrá RAL5012


Popis produktu
- lehká plechová svařovaná konstrukce lakovaná práškovým lakem
- uzavíratelná cylindrickým zámkem, standardně dva klíče
Skříňka je v horní části vybavena rámečkem bránícím pádu drobných předmětů s pryžovou výplní. Vnitřní strana dveří je vybavena perforací pro uchycení držáků nářadí Q-SYSTEM. Police, případně i zásuvka, jsou výškově přestavitelné po 25 mm, nosnost polic a zásuvky je 20 kg.
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 20 kg |
| počet polic | 3 ks |
| počet zásuvek | 0 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka | 500 mm |
| výška | 1030 mm |





