Dílenská policová skříň, dveře dvoukřídlé, v x š x h: 1990 x 1000 x 435 mm, nosnost police 60 kg, barva šedá RAL7035


Popis produktu
Velmi robustní skříně svařované z plechu o tloušťce 0,8 - 1,0 mm. Konstrukce lakovaná práškovou barvou.
Dveře osazené na vnitřních pantech, vybaveny klasickým rozvorovým zámkem s cylindrickou vložkou.
Police volně přestavitelné v rastru 25 mm.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové |
| hmotnost | 66 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 60 kg |
| počet polic | 4 ks |
| hloubka | 435 mm |
| šířka | 1000 mm |
| výška | 1990 mm |









