Příruční dílenská skříňka, v x š h: 1300 x 500 x 500 mm, 1 x zásuvka, 2 x police, barva šedá RAL7035/ modrá RAL5012
obj. číslo: 105689

5 797,00 Kč bez DPH
7 014,37 Kč s DPH
Cena při nákupu více kusů (bez DPH):
5 217,00 Kč
pro 3 ks a více

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 4 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 340
Popis produktu
- lehká plechová svařovaná konstrukce lakovaná práškovým lakem
- uzavíratelná cylindrickým zámkem, standardně dva klíče
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 20 kg |
| počet polic | 2 ks |
| počet zásuvek | 1 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka | 500 mm |
| výška | 1300 mm |
Dokumenty
Název





