Zásuvková dílenská skříňka KOMBI, 5 x zásuvka, v x š x h: 840 x 578 x 630 mm, barva modrá RAL5012


Popis produktu
- svařovaná konstrukce z ocelového plechu, práškově lakovaná
Zásuvky mají plné 100% výsuvy s kuličkovými ložisky
- centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou
- jsou přizpůsobeny k použití dělicích prvků (perforace bočnic a dna v rastru 17 mm)
- madla přes celou šířku zásuvky mají popisový štítek krytý průhledným plastem
Vybavení:
1x zásuvka 75 mm
1x zásuvka 100 mm
1x zásuvka 125 mm
1x zásuvka 200 mm
1x zásuvka 250 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| hmotnost | 68 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet zásuvek | 5 ks |
| hloubka | 630 mm |
| hloubka zásuvky | 459 mm |
| šířka | 578 mm |
| šířka zásuvky | 459 mm |
| výška | 840 mm |



























