Dílenská skříň na nářadí, v x š x h: 1180 x 950 x 600 mm, perforované panely, 2 x police, 2 x zásuvka, barva šedá RAL7035 / modrá RAL5012


Popis produktu
- skříně na nářadí se vyznačují masivní konstrukcí z kvalitního ocelového plechu tl. 1,0 mm
- vybaveny perforovanými panely pro uchycení závěsných držáků nářadí Q-SYSTEM
- uzamykání je řešeno rozvorovým, dvoubodovým mechanismem s cylindrickým zámkem
- povrchová úprava je provedená práškovou barvou, korpus, police a zásuvky v barvě šedé RAL7035, dveře a čela zásuvek v barvě modré RAL5012
- horní odkládací plocha osazená trojstranným rámečkem s gumovou výplní
- zásuvka na kuličkových pojezdech, nosnost 50 kg, výsuv 80%, výškově přestavitelná po 50 mm
- police o nosnosti 100 kg, výškově přestavitelná po 25 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | křídlové |
| nosnost korpusu | 800 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 100 kg |
| nosnost zásuvky | 50 kg |
| počet polic | 2 ks |
| počet zásuvek | 2 ks |
| hloubka | 600 mm |
| šířka | 950 mm |
| výška | 1180 mm |







