Zásuvková dílenská skříňka, 6 x zásuvka, v x š x h: 1215 x 731 x 780 mm, barva modrá RAL5012


Popis produktu
- konstrukce z ocelového plechu práškově lakovaná
- centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou
- zásuvky mají plné 100% výsuvy s kuličkovými ložisky, nosnost zásuvek 80 kg
- zásuvky jsou přizpůsobeny k použití dělicích prvků (perforace bočnic a dna v rastru 17 mm)
- madla přes celou šířku zásuvky mají popisový štítek krytý průhledným plastem
Vybavení:
2x zásuvka 100 mm
1x zásuvka 125 mm
1x zásuvka 200 mm
2x zásuvka 300 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| hmotnost | 118 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet zásuvek | 6 ks |
| hloubka | 780 mm |
| hloubka zásuvky | 612 mm |
| šířka | 731 mm |
| šířka zásuvky | 612 mm |
| výška | 1215 mm |



























