Přepravník s výklopným dnem, objem 570 l, nosnost 1000 kg, d x š x v: 1200 x 800 x 910 mm, barva modrá RAL5010

Popis produktu
Kontejnery pro shromažďování, transport, skladování a likvidaci odpadu.
- robustní a velmi stabilní ocelová konstrukce z plechu tloušťky 3 mm
- zesílený okrajový profil po celém obvodu
- vnitřní stěny kontejneru jsou hladké, umožňují snadné čištění a údržbu
- 4-násobně stohovatelný
- dno se odjišťuje pomocí lanka přímo z místa řidiče, položením na pevný podklad se klapka automaticky sama uzavře a zajistí
- řetěz pro zajištění přepravníku proti nechtěnému sklouznutí z vidlic vozíku
- úchyty navařené na horním okraji pro manipulaci vysokozdvižným vozíkem, šířka uchytu je 200 mm, rozteč 830 mm
- podjezdová výška 100 mm umožňuje dopravu i paletovým vozíkem
- 4 barvy (práškově lakováno) nebo žárově zinkováno pro otpimální třídění
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| hmotnost | 120 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| objem | 570 l |
| délka | 1200 mm |
| podjižděcí výška | 100 mm |
| šířka | 800 mm |
| výška | 910 mm |


















