Záchytná vana pozinkovaná, s roštem, 1200 x 810 mm.

Popis produktu
Pro skladování kapalin ohrožujících vodu a životní prostředí dle odpovídajících předpisů.
- ocelová konstrukce těsně svařovaná z plechu tl. 3 mm
- obzvláště robustní provedení s dlouhou životností
- s povrchovou úpravou práškovým lakem nebo žárově zinkovaný
- zesílené lemování horního okraje
- vana je usazena na robustních kovových nožkách s podjezdovou výškou 100 mm
- mřížkový rošt je vyjímatelný, žárově pozinkovaný o nosnosti 800 kg/m2
- kovové nohy zároveň slouží jako zajížděcí kapsy pro snadnou a bezpečnou přepravu prázdných van pomocí stohovače a zdvižného vozíku
Parametry
| barva | pozinkováno ![]() |
| materiál | ocel |
| provedení | s ocelovým roštem |
| hmotnost | 66 kg |
| záchytný objem | 210 l |
| délka celkem | 1200 mm |
| šířka celkem | 810 mm |
| výška celkem | 405 mm |






