Stojan na sudy jako stavebnicový systém - stojan s roštem, ocelový lakovaný, barva modrá RAL5012

Popis produktu
Pro bezpečné kombinované skladování a stáčení ležících sudů 200 l i menších nádob ve vnitřních prostorách.
Stavebnicový systém Vám umožní sestavit nejvhodnější kombinaci.
- svařovaná konstrukce, práškově lakovaná
- stojan je stohovatelný do 2 vrstev
- kapsy pro stohovač a jeřábová oka pro optimální manipulaci
- na plné polici je volně ložený pozinkovaný rošt, velikost ok 30×30 mm
Parametry
| barva | modrá RAL5012 ![]() |
| materiál | ocel |
| provedení | s ocelovým roštem |
| nosnost | 450 kg |
| stohovací nosnost | 900 kg |
| délka celkem | 1405 mm |
| šířka celkem | 800 mm |
| výška celkem | 920 mm |








