Venkovní koš s dřevěnými latěmi, kulatý, objem 45 l, výška 590 mm

Popis produktu
- kovový podstavec na pevných drátěných nožkách
- tělo koše je ze smrkových masivních latí mořených speciálním lakem pro venkovní použití, barva tmavě hnědá
- pozinkovaná vnitřní vyjímatelná nádoba
- manipulaci usnadňují dva vnitřní úchyty
Parametry
| barva | teak ![]() |
| konstrukční materiál | pozink |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | pozink |
| hmotnost | 10 kg |
| objem | 45 l |
| průměr | 390 mm |
| výška | 590 mm |




