Venkovní koš s dřevěnými latěmi, hranatý, objem 45 l, výška 650 mm

Popis produktu
- kovový podstavec na pevných drátěných nožkách
- tělo koše je ze smrkových masivních latí mořených speciálním lakem pro venkovní použití, barva tmavě hnědá
- pozinkovaná vnitřní vyjímatelná nádoba
- manipulaci usnadňují dva vnitřní úchyty
Parametry
| barva | teak ![]() |
| konstrukční materiál | pozink |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | pozink |
| objem | 45 l |
| délka | 460 mm |
| šířka | 460 mm |
| výška | 650 mm |




